REGULAMIN SKLEPU - Sklep Ludowy Pofolkloruj

 

REGULAMIN

Sklep internetowy POFOLKLORUJ.PL 

ZAMÓWIENIA

POFOLKLORUJ.PL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego www.pofolkloruj.pl

Zamówienie realizowane jest po rejestracji oraz potwierdzeniu zakupu zamówionego produktu z uwzględnieniem sposobu zapłaty.

Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu, a następnie o realizacji wysyłki.

O zmianie statusu zamówienia klient zostanie poinformowany poprzez e-mail.

Zamówienie będzie gotowe do wysyłki lub odbioru osobistego w ciągu 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia jego przyjęcia. POFOLKLORUJ.PL ma prawo do weryfikacji złożonego zamówienia oraz danych adresowych drogą elektroniczną lub telefoniczną. Brak możliwości weryfikacji zamówienia (brak kontaktu) skutkuje anulowaniem zamówienia.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku.

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

POFOLKLORUJ.PL nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miało wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy (pożar, powódź, strajki, zamknięcie granic, itp.).

 

FORMY PŁATNOŚCI

Przelew bankowy na konto.


Płatność gotówką przy odbiorze. Opcja dostępna w przypadku:
- wysyłek realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej

  • Płatność online kartą lub szybkim przelewem za pośrednictwem systemu platnosci.pl

 

 

CENY PRODUKTÓW

Wszystkie ceny są cenami brutto w polskich złotych. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. POFOLKLORUJ.PL zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Do każdego zamówienia wystawiany jest rachunek.

 

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

Koszty przesyłek zagranicznych zostają ustalone automatycznie w momencie skompletowania zamówienia.

Przesyłki zagraniczne realizowane są tylko metodą przedpłatową. 

Zamówienie będzie gotowe do wysyłki  w ciągu 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia jego przyjęcia. 

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku.

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

POFOLKLORUJ.PL nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miało wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy (pożar, powódź, strajki, zamknięcie granic, itp.).

Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 10 dni od otrzymania towaru. W tym celu niezbędne jest skontaktowanie się ze POFOLKLORUJ.PL telefonicznie lub mailowo. Zwracany towar musi być nowy z dołączonym rachunkiem. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient. 

REKLAMACJE I ZWROT TOWARU

Reklamacje prosimy zgłaszać telefonicznie bądź mailowo. Do reklamowanego produktu należy dołączyć rachunek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od zgłoszenia. Koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego towaru ponosi klient. Naprawiony bądź wymieniony produkt wysyłany jest na koszt POFOLKLORUJ.PL

Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 10 dni od otrzymania towaru. W tym celu niezbędne jest skontaktowanie się ze POFOLKLORUJ.PL telefonicznie lub mailowo. Zwracany towar musi być nowy z dołączonym rachunkiem. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient. Nie ma mozliwości zwrotu towaru przygotowanego na specjalne życznei klienta, tj. towaru o wymiarach niestandardowych, towaru ze zmienionym wzornictwem oraz towaru, który nie znajduje się w stałej ofercie sprzedaży.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

POFOLKORUJ.PL zobowiązuje się do zachowania tajemnicy w zakresie danych wprowadzonych podczas rejestracji. Dane te wykorzystywane będą zgodnie z regulaminem, wyłącznie w celu realizacji zamówień lub informacji o ewentualnych zmianach i akcjach promocyjnych lub reklamowych i nie będą udostępniane osobom trzecim. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych", Klienci sklepu mają m. in. prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania swoich danych oraz żądania usunięcia danych z bazy.
Informacje osobowe mogą być udostępniane tylko instytucjom i organom, w sytuacjach przewidzianych polskim prawem.

 

 

 Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty